Un bărbat în vârstă de 53 de ani a fost încarcerat în Penitenciarul Poarta Albă, după ce polițiștii din Medgidia au pus în executare un mandat emis de instanță.
Ultima oră
Accident pe Autostrada A2, în apropiere de Cernavodă. O persoană a ajuns la spital
Recuperare medicală decontată prin CNAS la Affidea Hospitals Sfântul Sava. Pacienții au nevoie doar de bilet de trimitere
Farul Constanța a pus în vânzare abonamentele pentru noul sezon. Cât costă și de unde pot fi cumpărate
Șofer băut și cu permisul suspendat, reținut la Constanța
Acțiunea a avut loc în data de 2 iulie, când polițiștii din cadrul Poliției municipiului Medgidia l-au identificat pe bărbatul condamnat.
Pe numele acestuia, Judecătoria Medgidia a emis un mandat de executare a unei pedepse de 5 ani și o lună de închisoare pentru infracțiuni de natură sexuală, precum și pentru loviri sau alte violențe.
După identificare, bărbatul a fost escortat de polițiști și încarcerat în Penitenciarul Poarta Albă, unde își va executa pedeapsa dispusă de instanță.







