Comunitatea Școlii Gimnaziale nr. 28 „Dan Barbilian” din Constanța anunță cu regret trecerea în neființă a doamnei profesor de geografie Chelu Mărioara, fost cadru didactic al instituției.
Cadru didactic dedicat și respectat, aceasta a contribuit de-a lungul anilor la formarea mai multor generații de elevi, fiind apreciată pentru profesionalismul și implicarea sa.
Ultima oră
„Pentru ce cumpărați flori dragi părinți?”. Flori aruncate la gunoi după serbare, la Constanța
Mâini mici, descoperiri mari: copiii au deschis Zilele Europene ale Arheologiei la MINAC
Valori de patrimoniu din Constanța, vedetele a două mari expoziții organizate de Muzeul Național de Artă al României
Expoziția „ARTEFAPTE” a fost vernisată la Muzeul de Artă Constanța
Colectivul școlii transmite condoleanțe familiei îndoliate și își exprimă întreaga compasiune în aceste momente dificile.
Dumnezeu să o odihnească în pace!







